O FIRMIE

Witamy Państwa na stronie internetowej Ośrodka Szkolenia Zawodowego „Edukator”. Podstawową działalnością Firmy jest organizowanie i prowadzenie szkoleń operatorów maszyn ciężkich, urządzeń technicznych, urządzeń dźwignicowych, montażystów rusztowań, BHP, PPOŻ, prawa jazdy i wielu innych. Ośrodek dysponuje oddziałami w całej Polsce.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnych i solidnych szkoleń w przystępnej ofercie cenowej osobom, które pragną rozwijać swoją karierę zawodową oraz zdobywać nowe umiejętności
Od 2009 r. zdobywamy doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń w kraju i za granicą, pozwala to na zaoferowanie najwyższego poziom wiedzy i umiejętności. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są przez wysokiej klasy specjalistów: wykładowców, instruktorów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu do przeprowadzania zajęć praktycznych oraz sal wykładowych wyposażonych w sprzęt komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem, sprzęt do prezentacji multimedialnych, przekroi, plansz oraz wielu innych form pomocy dydaktycznych. Wszystko w przyjaznej i komfortowej atmosferze.
Nasze szkolenia akredytowane są przez odpowiednie instytucje, w oparciu o zatwierdzone programy ramowe.

Oferujemy Państwu solidność i profesjonalizm co potwierdza niemal 100% zdawalność na egzaminach praktycznych i teoretycznych IMBiGS, UDT, SEP


bud
pip
sep
tdt
udt

 

Firma EDUKATOR oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie budownictwa drogowego. Naszą ofertę dedykujemy zarówno do osób prywatnych, firm oraz instytucji.
Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych zleceń. Nie unikamy trudnych prac i wyzwań. Naszym atutem jest doświadczony i kompetentny zespół fachowców, zachowanie ustalonych terminów oraz usługi na najwyższym poziomie. Przekonało się już o tym wiele instytucji i firm, które obdarzyły nas zaufaniem.

EDUKATOR świadczy kompleksowe usługi w transporcie krajowym i zagranicznym. Posiadamy własną flotę nowoczesnych ciągników siodłowych oraz naczepy typu „standard” oraz „mega”. Jesteśmy nowoczesnym partnerem dbającym o rzetelną i sprawną realizację zlecenia zachowując przy tym wysoką jakość naszych usług. Wyruszamy na trasę z misją, by zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję ze świadczonych usług.